2022-08-22

Co oznacza wynik leukocytów 28,5?

Chciałabym zapytać o czym może świadczyć wynik leukocytów 28,5? Czuję się dobrze. Proszę o poradę i z góry bardzo dziękuję

Celem dokładnej interpretacji wyników badań niezbędna jest znajomość wszystkich parametrów, a nie tylko wybiórczo wskazanych.
Proszę powtórzyć wyniki i zgłosić się się lekarza rodzinnego
Wynik tego badania przede wszystkim należy interpretować wraz z innymi parametrami morfologii krwi, jak i pozostałymi wynikami badań zlecanych równolegle. Całość z kolei może posłużyć diagnostyce dopiero w oparciu o szczegółowy wywiad, objawy i dolegliwości.
Nie można interpretować jednego elementu morfologii bez znajomości pozostałych parametrów, a także bez wiedzy na temat całości obrazu klinicznego. Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego badanie, bądź jeśli morfologia wykonana była bez zlecenia-do lekarza rodzinnego lub internisty celem zebrania szczegółowego wywiadu, zbadania i oceny wyników.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Bielsku-Białej Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Warszawie Internista w Krakowie Internista w Gliwicach Internista w Gdańsku Internista w Łodzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5979
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15664
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+140
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4