Co może być przyczyną drętwienia policzka?

Mam nietypowe dolegliwości związane z prawą stroną twarzy, dokładnie policzkiem. Może nie nazwałabym tego bólem, ale odczuwam takie mrowienie, lekkie zdrętwienie. 2 lata temu doznałam porażenia nerwu twarzowego Bella, które w stu procentach wyleczyłam. Obawiam się, że to może być oznaka nawrotu, ale wszystkie funkcje mimiczne są w normie i normalnie poruszam mięśniami twarzy. Nie bolą mnie zęby ani głowa. Może ma to związek z chłodniejszą pogodą, a może z tym, że mam tendencję do stanów depresyjnych i doświadczam gwałtownych wahań nastroju. Proszę o poradę czy takie odczucie jest powodem do niepokoju, czy jest szansa, że samoistnie ustąpi po kilku dniach?

Proszę zgłosić się do lekarza, po zbadaniu Pani będzie mógł wykluczyć już część przyczyn takich dolegliwości i ukierunkować dalszą diagnostykę.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Internista w Gliwicach Internista w Warszawie Internista w Częstochowie Internista w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi