Co może być przyczyną drętwienia policzka?

Mam nietypowe dolegliwości związane z prawą stroną twarzy, dokładnie policzkiem. Może nie nazwałabym tego bólem, ale odczuwam takie mrowienie, lekkie zdrętwienie. 2 lata temu doznałam porażenia nerwu twarzowego Bella, które w stu procentach wyleczyłam. Obawiam się, że to może być oznaka nawrotu, ale wszystkie funkcje mimiczne są w normie i normalnie poruszam mięśniami twarzy. Nie bolą mnie zęby ani głowa. Może ma to związek z chłodniejszą pogodą, a może z tym, że mam tendencję do stanów depresyjnych i doświadczam gwałtownych wahań nastroju. Proszę o poradę czy takie odczucie jest powodem do niepokoju, czy jest szansa, że samoistnie ustąpi po kilku dniach?

Proszę zgłosić się do lekarza, po zbadaniu Pani będzie mógł wykluczyć już część przyczyn takich dolegliwości i ukierunkować dalszą diagnostykę.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2412
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi