2021-01-04

Ciągle boję się, że na coś choruję. Jak z tym walczyć?

Mam 19 lat, a od kilku lat, a w niedawnym czasie niestety coraz częściej, czuję uciski zlokalizowane w krtani/płucach. Objawiają się chwilowym problemem z oddechem. Ponadto ciągle boję się, że na coś choruję. Po zrobieniu jednych badań, pojawia się nowy problem i chcę się kierować do następnego specjalisty. Byle siniaki na nogach wprowadzają we mnie niepokój. Czuję, że mogę się wykończyć w ten sposób i nie mam pojęcia jak sobie pomóc. Od czego powinnam zacząć pracę nad sobą?
Proszę podzielić się swoimi obawami z lekarzem, trzeba włączyć leczenie.
Proszę zgłosić się do lekarza bądź psychologa. Wykonać badania laboratoryjne. Pozdrawiam
Proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą, który po zebraniu dokładnego wywiadu zaleci odpowiednie postępowanie.
nalezy skontaktować się z psychiatrą.
Warto zacząć od rozmowy z psychologiem.
Dobrze skonsultować się z psychologiem, aby dojść do przyczyny tych ucisków w krtani i płucach, najczęściej są to emocje związane z lękiem, przewlekłe zmartwienia. Nie leczy się wyników, lecz pacjenta.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra w Warszawie Psychiatra w Krakowie Psychiatra w Bielsku-Białej Psychiatra w Łodzi Psychiatra we Wrocławiu Psychiatra w Poznaniu Psychiatra w Dąbrowie Górniczej Psychiatra w Bydgoszczy

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6317
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16384
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+148
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4