Ból prawej stopy kilka miesięcy po urazie - czy konieczna jest wizyta u lekarza?

Mam 27 lat. Kilka miesięcy temu doznałam urazu prawej stopy, bolało mnie tydzień i przeszło. Po kilku miesiącach ból powrócił, stopa nie jest napuchnięta i nie jest sina, mogę ruszać palcami i mogę chodzić normalnie. Ból pojawia się gdy źle stanę na nodze lub mocno obejmę ją rękami. Ból znika samoistnie po czym tak samo powraca. Ten ból jest do wytrzymania, ale czuję się niekomfortowo. Czy jest konieczna wizyta u lekarza?
Sugeruję kontrolną wizytę w Poradni Ortopedycznej.
To zależy od rodzaju doznanego urazu.
Zalecana konsultacja ortopedyczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi