2021-02-04

Bezsenność, stres, przygnębienie, złość - czy wymagają konsultacji z psychiatrą?

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem bezsenności, ciągłego stresu, obniżonej radości z życia, braku chęci na spotkania. Ciągłe przygnębienie, złość, w głowie mam różne myśli, które nie pozwalają mi się uspokoić, przez co miewam kołowania, duszności, nudności, bóle głowy. Mało tego, w miejscach gdzie jest dużo ludzi czuje się nieswojo, w zamkniętych pomieszczeniach również. Czy to mogą być objawy jakiegoś lęku? Czy powinnam się skonsultować z psychiatrą? Czy da się to wyleczyć?

W przypadku objawów które Pani opisuje należy skonsultować się z psychiatrą w celu omówienia problemu i dalszego leczenia.
W sytuacji wystąpienia takich objawów zdecydowanie polecam wizytę u psychiatry
proze zgłosic sie do psychiatry i psychologa
Należy zgłosić się do psychiatry.
Należy skonsultować się z psychiatrą.
Tak, należy skontaktować się z psychiatrą. Objawy mogą wskazywać na zaburzenia depresyjne.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Stres w Dąbrowie Górniczej Stres w Łodzi Stres w Katowicach Bezsenność w Gliwicach Bezsenność w Opolu Bezsenność we Wrocławiu Bezsenność w Bydgoszczy Bezsenność w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6298
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16364
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+147
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4