Bezsenność, stres, przygnębienie, złość - czy wymagają konsultacji z psychiatrą?

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem bezsenności, ciągłego stresu, obniżonej radości z życia, braku chęci na spotkania. Ciągłe przygnębienie, złość, w głowie mam różne myśli, które nie pozwalają mi się uspokoić, przez co miewam kołowania, duszności, nudności, bóle głowy. Mało tego, w miejscach gdzie jest dużo ludzi czuje się nieswojo, w zamkniętych pomieszczeniach również. Czy to mogą być objawy jakiegoś lęku? Czy powinnam się skonsultować z psychiatrą? Czy da się to wyleczyć?

W przypadku objawów które Pani opisuje należy skonsultować się z psychiatrą w celu omówienia problemu i dalszego leczenia.
W sytuacji wystąpienia takich objawów zdecydowanie polecam wizytę u psychiatry
tak wymaga to konsultacji z psychiatrą
proze zgłosic sie do psychiatry i psychologa
Należy zgłosić się do psychiatry.
Należy skonsultować się z psychiatrą.
Zalecana konsultacja psychiatryczna.
Tak, należy skontaktować się z psychiatrą. Objawy mogą wskazywać na zaburzenia depresyjne.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi