Helena Zakliczyńska
specjalista chorób wewnętrznych , seksuolog, lekarz sportowy
4.93 / 184 opinie
O mnie
Jestem lekarzem, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistą chorób wewnętrznych, specjalistą seksuologii, specjalistą medycyny sportowej.

Ukończyłam Śląską Szkołę
Psychoterapii, jestem w trakcie szkolenia z terapii systemowej oraz w trakcie przygotowania do Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Mam tytuł asystenta psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy.

Współpracuję z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej w Warszawie w zakresie zdrowia seksualnego sportowców.

W latach 2017-2019 byłam Szefem Sztabu Medycznego i Lekarzem Klubu Ekstraklasy, aktualnego Mistrza Polski w piłce nożnej, Piasta Gliwice.
Obecnie jestem Szefem Sztabu Medycznego i Lekarzem Kadry Polskiego Związku Biathlonu
więcej
Adresy
ul. Zwycięstwa 14/57, Gliwice
Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska
+48602387161
Opinie o specjaliście
5,0
ZK 20.07.2021 godz. 19:05
5,0
Szef Pionu w "BigPharma. 18.07.2021 godz. 23:49
Absolutna profesjonalista w Swoich WILU specjalizacjach. Wybitny Lekarz i bardzo mądry i Wartościowy człowiek, ładujący energią wszystkich dookoła i wyciągający z najgłębszych czeluści depresji. Teraz życie jest piękne Pani Doktor, dziękuję Pani za ten morderczy wkłąd pracy i nie ugięcie się przed żadną z przeszkód na które trafialiśmy. Tylko dzięki Pani mogę znowu oddychać pełną piersią... Pozostaję dozgonnie wdzięczny.
5,0
już....Aga :) 18.07.2021 godz. 23:43
Pani Doktor, dziękuję, że pomogła mi Pani stać się fizycznie tym, kim zawsze czułam w sercu i duszy, że psychicznie jestem. Nie sądziłam, że z Panią będzie to takie proste....Pani wcześniejsi podopieczni nic a nic się nie pomylili w ocenia Pani kompetencji. Dziękuję za uratowanie mi....życia...
więcej
Rejestrujesz się do:
Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska | Gliwice | Zwycięstwa 14 / 57
e-Wizyta Wizyta w gabinecie
Wybierz usługę:
Regulamin i polityka prywatności
| Gliwice | Zwycięstwa 14 / 57
Strona WWW placówki medycznej: Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska Gliwice, Zwycięstwa 14 / 57 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: