Alocutan Forte

Nazwa Produktu Leczniczego
Alocutan Forte
Nazwa powszechnie stosowana
Minoxidilum
Postać farmaceutyczna
Aerozol na skórę, roztwór
Substancja czynna
Minoxidilum 50 mg/ml
Podmiot odpowiedzialny
Sun-Farm Sp. z o.o.
Konsultacja z e-receptą Konsultacja z Receptą Konsultacja z e-receptą

Alocutan Forte - podstawowe informacje o leku:

Lek Alocutan Forte - skuteczne rozwiązanie w walce z łysieniem typu męskiego (łysienie androgenowe). Preparat ten został stworzony z myślą o mężczyznach w wieku od 18 do 49 lat, którzy borykają się z utratą włosów na obszarze tonsury o średnicy od 3 do 10 cm. Działanie leku Alocutan Forte polega na pobudzeniu wzrostu włosów oraz przeciwdziałaniu postępowi łysienia androgenowego. Należy jednak pamiętać, że efekt terapeutyczny może się różnić u poszczególnych pacjentów i nie można go przewidzieć. Pierwsze objawy łysienia androgenowego u mężczyzn to cofnięcie linii włosów na czole i skroniach, a także powstanie tzw. zakoli. Następnie utrata włosów zwiększa się na szczycie głowy, w obszarze tonsury. Jeśli zmagasz się z łysieniem typu męskiego, warto rozważyć leczenie lekiem Alocutan Forte. Dzięki niemu możesz odzyskać pełną fryzurę i cieszyć się zadowoleniem z własnego wyglądu.

Wskazania do stosowania:

Alocutan Forte jest wskazany w leczeniu łysienia typu męskiego (łysienie androgenowe) w obrębie tonsury na przestrzeni o średnicy od 3 do 10 cm owłosionej skóry głowy u mężczyzn w wieku od 18 do 49 lat.
Leczenie produktem leczniczym Alocutan Forte stymuluje wzrost włosów i przeciwdziała postępowi łysienia androgenowego. Efekt terapeutyczny może się różnić u poszczególnych pacjentów i nie można go przewidzieć.

Pliki do pobrania

Alocutan Forte  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Alocutan Forte  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

więcej więcej

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 baza leków e-Recepta