Zmniejszony kąt widzenia w jednym oku

Żona (29 lat) ma pewien problem. Dzisiaj nagle zaczęła gorzej widzieć na lewe oko. Mówiła, że dziecko widzi od połowy nóg w górę, tak jakby miała mniejszy kąt widzenia i nie widzi tak wyraźnie. Taki sam przypadek wydarzył się rok temu, też w styczniu. Wtedy była u okulisty, który niczego się nie doczepił, zrobiła tomografię oraz rezonans magnetyczny głowy, tam też niczego nie wykryto. Bardzo niepokoi mnie ta sytuacja. Bardzo proszę o radę co robić z takim objawem.
Proszę pilnie skonsultować się z neurologiem.
Proszę się pilnie skontaktować z neurologiem.
Wskazany pilny kontakt z neurologiem bądź okulistą.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi