Zmniejszony kąt widzenia w jednym oku

Żona (29 lat) ma pewien problem. Dzisiaj nagle zaczęła gorzej widzieć na lewe oko. Mówiła, że dziecko widzi od połowy nóg w górę, tak jakby miała mniejszy kąt widzenia i nie widzi tak wyraźnie. Taki sam przypadek wydarzył się rok temu, też w styczniu. Wtedy była u okulisty, który niczego się nie doczepił, zrobiła tomografię oraz rezonans magnetyczny głowy, tam też niczego nie wykryto. Bardzo niepokoi mnie ta sytuacja. Bardzo proszę o radę co robić z takim objawem.
Proszę pilnie skonsultować się z neurologiem.
Proszę się pilnie skontaktować z neurologiem.
Wskazany pilny kontakt z neurologiem bądź okulistą.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi