2023-10-12

Z czego mogą wynikać moje problemy zdrowotne?

Mam 21 lat. Mam krwawienia między miesiączkami — pierwszy raz zaczęło się w tamtym miesiącu kiedy to tydzień po okresie miałam obfite brązowe upławy z krwią, trwały około 4 dni poszłam do ginekologa, który zbadał mnie wykonał usg i powiedział ze nic nie widać ze to może pęknięcie torbieli dodał ze mam jajniki policystyczne, ale ze to nie jest zespół policystycznych jajników i ze nie mam się czym przejmować sprawdził też mój kalendarz kiedy miałam miesiączki i powiedział ze mam regularnie. Ten miesiąc znowu to się zaczęło — miałam miesiączkę tydzień temu a teraz już 4 dzień, krwawienie jest dosyć obfite i ma kolor jasnej krwi, jeszcze dodam, że od czterech lat mecze się ze swędzeniem okolic intymnych również odbytu. Na to lekarz, że to przez bieliznę lub ze nosze wkładki. Brałam różne leki dopochwowe, maści, ale to tylko na chwile przestało dokuczać. Oczywiście swędzenia nie są cały czas, one nawracają. Doszedł również ból pleców na dole i dziwne uczucie w podbrzuszu raz z prawej raz z lewej raz na środku takie jakby rwanie … nie przyjmuje żadnych tabletek i nie wiem, z czego to wynika.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból pleców w Gliwicach Ból pleców w Warszawie Ból pleców w Krakowie Ból pleców w Bielsku-Białej Ból pleców w Łodzi Ból pleców w Katowicach Ból pleców w Częstochowie Ból pleców w Opolu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4