2023-12-15

Witam,od dwóch miesięcy boli mnie głowa jak na zat

Od dwóch miesięcy boli mnie głowa jak na zatoki, ale przy tym mam takie osłabienie organizmu, ale to nie zawroty raczej jakbyś na setną sekundę włączy i wyłączył telewizor, dopóki nie zjem posiłku - po tym czasie to uczucie mija, mam uczucie w głowie, ale tak jakby w środku w mózgu jakby był tam dym i często drętwieją mi palce u rąk, także jak pisze sms, przechodzą ciarki.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Neurolog w Warszawie Neurolog w Bielsku-Białej Neurolog w Katowicach Neurolog w Dąbrowie Górniczej Drętwienie w Katowicach Drętwienie w Dąbrowie Górniczej Drętwienie w Bielsku-Białej Drętwienie w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4