2023-02-28

Uczucie odrętwienia na udzie i mniejsze odczuwanie dotyku.

Od tygodnia męczą mnie te objawy, ale 2 dni temu się zaostrzyły. Mianowicie w lewym i prawym udzie na przedniej bocznej części odczuwam jakby znieczulenie, odrętwienie. Niby czuję dotyk, ale nie do końca. Podobnie jest z bodźcami o charakterze temperaturowym. Czy jest się czym martwić?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Drętwienie w Bielsku-Białej Neurolog w Warszawie Internista w Bielsku-Białej Drętwienie w Dąbrowie Górniczej Internista w Dąbrowie Górniczej Neurolog w Bielsku-Białej Neurolog w Dąbrowie Górniczej Drętwienie w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6406
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16577
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+151
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4