Uciski głowy przy skroniach, co to może być?

Mam 40 lat. Ze względu na uciski w głowie głównie w skroniach wykonałam rezonans magnetyczny głowy i wyszło że w obrębie istoty białej podkorowej obydwu półkul mózgu mam niespecyficzne ogniska demielinizacyjne, najpewniej zmiany naczyniopodobne, wielkości 5,5 mm, zmiany z predylekcją do płatów czołowych, poza tym sygnał substancji białej i szarej mózgowia prawidłowy. Układ komorowy nieposzerzony, symetryczny, nieprzemieszczony. Komora IV i struktury tylnojamowe prawidłowe. Zmiany zapalne zatok obocznych nosa. Zaczęłam się leczyć na zatoki, po braniu przez tydzień antybiotyku uciski zniknęły, ale po dwóch dniach po zakończeniu wróciły. Nie wiem co to może być? I martwią mnie te zmiany demielinizacyjne.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi