Uciski głowy przy skroniach, co to może być?

Mam 40 lat. Ze względu na uciski w głowie głównie w skroniach wykonałam rezonans magnetyczny głowy i wyszło że w obrębie istoty białej podkorowej obydwu półkul mózgu mam niespecyficzne ogniska demielinizacyjne, najpewniej zmiany naczyniopodobne, wielkości 5,5 mm, zmiany z predylekcją do płatów czołowych, poza tym sygnał substancji białej i szarej mózgowia prawidłowy. Układ komorowy nieposzerzony, symetryczny, nieprzemieszczony. Komora IV i struktury tylnojamowe prawidłowe. Zmiany zapalne zatok obocznych nosa. Zaczęłam się leczyć na zatoki, po braniu przez tydzień antybiotyku uciski zniknęły, ale po dwóch dniach po zakończeniu wróciły. Nie wiem co to może być? I martwią mnie te zmiany demielinizacyjne.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3548
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi