Przewlekłe zapalenie zatok

Stwierdzono u mnie przewlekłe zapalenie zatok. Badanie TK wykazało: bezpowietrzność lewej zatoki szczękowej z penetracją zmian miękkotkankowych do jamy nosa - do weryfikacji hist-pat. Materiał stomatologiczny śr. 5 mm w świetle ww. zatoki. Skrzywienie przegrody nosowej w lewo z ostrogą szer. 3 mm. Poza ww. zatoki przynosowe o zachowanej powietrzności. Kompleksy ujściowo-przewodowe po stronie prawej drożne. Czy w takim razie w zatoce coś tkwi? Czy konieczna w tym przypadku jest także operacja przegrody?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi