Problemy z uzyskaniem erekcji

Piszę z dość wstydliwym problemem - mianowicie mam problem z uzyskaniem erekcji po całym dniu pracy. Rano mój organizm jest w stanie działać prawidłowo, ale kiedy już dochodzi do stosunku z moją partnerką mam problem z utrzymaniem erekcji w sposób umożliwiający pełny stosunek. Widzę poprawę, ale i tak nie satysfakcjonującą po zażyciu argininy. Kilka razy próbowałem sildenafil (25), ale nie jestem pewien czy to zadziałało, a następnego dnia bardzo bolała mnie głowa, więc może są alternatywy? Mam 33 lata, siedzącą pracę ( Dyrektor marketingu, dość stresujące i wymagające), ale staram się utrzymywać aktywność fizyczną (bieganie pół- i pełnych maratonów, czasem siłownia). Zastanawiam się czy nie ma jakiegoś urazu mechanicznego przeszkadzającego w przepływie krwi (zazwyczaj potrzebuję dość mocniejszej stymulacji w celu wywołania erekcji). Bardzo proszę o poradę co z tym zrobić.

należy wykonać usg prostaty, należy zgłosić się do sexuologa i urologa
Zalecam konsultacje u sexuologa i wykonanie badania usg
Zalecana konsultacja seksuologiczna.
Najlepiej zacząć od badania usg gruczołu krokowego, a następnie konsultacja u sexuologa

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi