Problemy z uzyskaniem erekcji

Piszę z dość wstydliwym problemem - mianowicie mam problem z uzyskaniem erekcji po całym dniu pracy. Rano mój organizm jest w stanie działać prawidłowo, ale kiedy już dochodzi do stosunku z moją partnerką mam problem z utrzymaniem erekcji w sposób umożliwiający pełny stosunek. Widzę poprawę, ale i tak nie satysfakcjonującą po zażyciu argininy. Kilka razy próbowałem sildenafil (25), ale nie jestem pewien czy to zadziałało, a następnego dnia bardzo bolała mnie głowa, więc może są alternatywy? Mam 33 lata, siedzącą pracę ( Dyrektor marketingu, dość stresujące i wymagające), ale staram się utrzymywać aktywność fizyczną (bieganie pół- i pełnych maratonów, czasem siłownia). Zastanawiam się czy nie ma jakiegoś urazu mechanicznego przeszkadzającego w przepływie krwi (zazwyczaj potrzebuję dość mocniejszej stymulacji w celu wywołania erekcji). Bardzo proszę o poradę co z tym zrobić.

należy wykonać usg prostaty, należy zgłosić się do sexuologa i urologa
Zalecam konsultacje u sexuologa i wykonanie badania usg
Zalecana konsultacja seksuologiczna.
Najlepiej zacząć od badania usg gruczołu krokowego, a następnie konsultacja u sexuologa
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi