Pozostające uczucie skurczu i głodu w żołądku - czy to może być jelitówka?

Od poniedziałku mam pewien problem. Rano poczułem ból podobny do uczucia głodu w żołądku. Później raz zwymiotowałem i raz miałem biegunkę. Wziąłem lek i biegunka ustała, został tylko skurcz w żołądku i dziwne uczucie głodu (przy tym były też lekkie nudności, które zniknęły i tylko ten skurcz pozostał). Czy to poprostu mogła być jakaś grypa jelitowa?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Wymioty w Gliwicach Biegunka w Bielsku-Białej Wymioty w Warszawie Wymioty w Dąbrowie Górniczej Biegunka w Krakowie Wymioty w Bielsku-Białej Wymioty w Krakowie Biegunka w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z