Osłabienie czucia w lewym pośladku i lewej nodze

Jakie mogą być przyczyny osłabienia czucia w lewym pośladku i lewej nodze? Do tego dochodzą mrowienia po lewej stronie tułowia. Rezonans magnetyczny głowy w porządku, w rezonansie kręgosłupa lędźwiowego nie stwierdzono ucisku na nerwy, tylko spłyconą lordozę i niewielką asymetrię stawów krzyżowo - biodrowych. Badania krwi (morfologia, glukoza, TSH, CRP, OB, kreatynina, lipidogram, kortyzol, sód, potas, wapń, próby wątrobowe) i badanie moczu w normie.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2412
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi