2023-04-06

Oko dziecka widocznie schodzi do środka - czy konieczna jest konsultacja lekarska?

Czy powinnam skonsultować sie z lekarzem, jeżeli dziecku w wieku 4,5 miesiąca "ucieka" prawe oko? Kiedy patrzy na wprost widz, że prawe oko lekko schodzi do środka. Na wizycie ze szczepieniem pediatra powiedział, żeby się tym nie martwić, jednak ja się martwię, ponieważ sama mam z tym problem. Czy mogę to jakoś ćwiczyć? Dziecko wodzi wzrokiem za przedmiotami i książeczkami.

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Okulista w Dąbrowie Górniczej Pediatra w Warszawie Okulista w Krakowie Okulista w Bielsku-Białej Okulista w Katowicach Pediatra w Dąbrowie Górniczej Pediatra w Katowicach Pediatra w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6201
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16226
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+143
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4