Narośl na skrzydełku nosa u 2-latka

Mam w domu 2 - latka który od 3 dni wciąga nosem mimo że nie ma kataru. Zachowuje się tak jakby coś w tym nosie miał, ja mu pryskam woda morska, czyszczę aspiratorem. Dziś już nawet robiłam inhalacje, a on ciągle wciąga. Wydaje mi się, że ma coś na prawym skrzydle noska, jakąś narośl? Nie jestem pewna. Jak mu pomóc?

Proszę zgłosić się do lekarza laryngologa
wybrać się do laryngologa
Zalecana konsultacja u laryngologa dziecięcego.
należy skonsultować dziecko z laryngologiem
Najeży zgłosić się do laryngologa
Zalecam wizytę u laryngologa celem diagnostyki i włączenia odpowiedniego leczenia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi