Napady bólów głowy i problemów z oddychaniem

Mam 21 lat. Od dłuższego czasu (ok rok) mam ataki, które zaczynają mnie martwic. Występują one różnie, czasem raz na miesiąc / raz na dwa miesiące, a czasem dwa razy w miesiącu. Rozpoczyna się on okropnym bólem głowy. Następnie dochodzi problem z oddychaniem oraz pobraniem głębokiego wdechu. Boli mnie wtedy serce, kłuje. Następnie występują naprzemiennie ciepłe i zimne poty. Jestem strasznie blada, ledwo kontaktuje, pewnie omdlenie. Moje ciśnienie wtedy wynosi średnio 140/95, a puls podchodzi pod 100. Mój oddech jest wtedy krótki i szybki. Kręci mi się w głowie. Taki atak trwa średnio do godziny maksymalnie. Byłam dawno temu u kardiologa, lecz niczego poważnego mi nie stwierdzono. Czy jest szansa ze od tamtego czasu się coś zmieniło? Co to może być za atak?
Proszę ponownie udać się na stacjonarną wizytę do kardiologa, który zleci odpowiednie badania i ewentualnie podejmie leczenie.
Proszę się zgłosić do swojego lekarza rodzinnego trzeba poszerzyć diagnostykę. Nie wykluczałbym napadów paniki.
Sugeruję wizytę stacjonarną u swojego lekarza rodzinnego. Zgodnie z przedmówcą, nie wykluczałbym również napadów paniki.
wskazana szczegółowa konsultacja , jesli lekarz POZ wykluczy przyczyny internistyczne należy udać się do psychiatry
Objawy wskazują na to, że w przeszłości doznała Pani silnego szoku, przestraszenia .I to jest niewyrównane.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi