Jak szybko dziecko może reagować na alergeny z mleka matki?

Jak szybko dziecko (2 miesiące) karmione piersią może zareagować na alergeny w mleku matki i jak długo możliwe są reakcje? Czy po diecie eliminującej produkty mleczne przez 4 tygodnie i przy robieniu prowokacji, przez zjedzenie przez matkę jogurtu naturalnego, czy możliwa jest reakcja (chodzi głównie o obfite ulewania, wymioty) już po pierwszym karmieniu piersią, które odbyło się około 30 minut po spożyciu jogurtu? Jak długo te objawy mogą się utrzymywać?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1800
Pytań zadanych
przez pacjentów
5082
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi