Czy wyniki rezonansu głowy wskazują na powód zmęczenie i zawrotów głowy?

Jestem mężczyzną,49 lat, waga 102 kg,176 cm, cukrzyca typ 2. Wykonywałem rezonans głowy z powodu zawrotów głowy, ciągłej senności, zmęczenia, otępienia.Oto część opisu, która mnie zaniepokoiła, a wizytę u lekarza mam za 5 miesięcy i trochę się denerwuję."W obu środkach półowalnych i istocie białej okołokomorowej widoczne nieliczne wielkości do 2 mm T2 hyperintensywne obszary, poza tym niewielkie zaniki korowe z poszerzeniem przestrzeni przymózgowych i pogłębieniem bruzd oraz podkorowe z nadmiernym wypełnieniem układu komorowego i zbiorników podstawy Fazekas I. Wysokie ustawienie zbiornika mostowo móżdżkowego". Reszta opisu jest prawidłowa. Czy to coś poważnego do leczenia lub operacji? Czy to może być powodem moich zawrotów głowy, senności, zmęczenia, otępienia?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi