Czy wyniki rezonansu głowy wskazują na powód zmęczenie i zawrotów głowy?

Jestem mężczyzną,49 lat, waga 102 kg,176 cm, cukrzyca typ 2. Wykonywałem rezonans głowy z powodu zawrotów głowy, ciągłej senności, zmęczenia, otępienia.Oto część opisu, która mnie zaniepokoiła, a wizytę u lekarza mam za 5 miesięcy i trochę się denerwuję."W obu środkach półowalnych i istocie białej okołokomorowej widoczne nieliczne wielkości do 2 mm T2 hyperintensywne obszary, poza tym niewielkie zaniki korowe z poszerzeniem przestrzeni przymózgowych i pogłębieniem bruzd oraz podkorowe z nadmiernym wypełnieniem układu komorowego i zbiorników podstawy Fazekas I. Wysokie ustawienie zbiornika mostowo móżdżkowego". Reszta opisu jest prawidłowa. Czy to coś poważnego do leczenia lub operacji? Czy to może być powodem moich zawrotów głowy, senności, zmęczenia, otępienia?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1250
Pytań zadanych
przez pacjentów
4278
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi