2024-04-18

Do jakiego specjalisty powinnam się udać?

Ciężko opisać mi dokładnie, na czym polega mój problem. Pojawia się on raz na 2-3 tygodnie. Przez kilka dni w tym czasie czuję się osłabiona, czuję pulsowanie w ciele, do niedawna nazywałam to kołataniem serca, aczkolwiek raczej się mylę. Uczucie te pojawia się głównie w klatce piersiowej, szyi, oczach i uszach (słyszę również dźwięk zbliżony do dźwięku bicia serca), nie pokrywa się jednak z biciem mojego serca, a z tego co zauważyłam - pojawia się podczas poruszania oczami na boki. W czasie poruszania się (tzn. chodzenia) również jak patrzę w innym kierunku niż przed siebie, więc także przy poruszaniu oczami, gdy pojawia się pulsowanie kręci mi się też w głowie. Zawroty głowy są na tyle silne, że zdarza mi się przechylać na bok, nigdy jednak nie doprowadziło to do omdleń. Nie biorę żadnych leków (oprócz antykoncepcyjnych), w listopadzie miałam robione echo serca i tomografię głowy, wyniki są dobre.

Opisano wiele różnych objawów, z którymi należy zgłosić się do właściwych specjalistów.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zawroty głowy w Gliwicach Zawroty głowy w Warszawie Zawroty głowy w Bielsku-Białej Zawroty głowy w Katowicach Zawroty głowy w Częstochowie Zawroty głowy w Dąbrowie Górniczej Zawroty głowy we Wrocławiu Zawroty głowy w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4