2023-12-16

Czy to normalne, że po każdym sprayu do nosa, który używam na zapchany nos bolą mnie zęby?

Mam dość nie typowe pytanie, a zadaje je dlatego, że nie spotkałam się na żadnym forum, aby ktoś miał podobny problem do mnie. Czuje, jak po chwili od psiknięcia sprayu zęby zaczynają być słabsze, a nawet mam wrażenie, jakby się ruszały w dodatku bolą, najbardziej tylne górne... Za każdym razem, po każdym sprayu jest tak samo, zawsze psikam tylko jeden raz w każdy otwór nosowy a zęby i tak bolą.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Laryngolog we Wrocławiu Laryngolog w Dąbrowie Górniczej Laryngolog w Katowicach Laryngolog w Gliwicach Laryngolog w Krakowie Laryngolog w Bielsku-Białej Laryngolog w Warszawie Laryngolog w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4