2023-10-22

Czy to możliwe ze w końcu nam się udało ?

W czasie najprawdopodobniej owulacji byłam przeziębiona, ale współżyłam z partnerem, bo staramy się o dzidziusia. W czerwcu poroniłam w 7 tyg. Teraz na chwile obecna okres spóźnia mi się dwa tygodnie. Do tej pory wszystkie testy negatywne lub cień cienia. Dziś zrobiłam test po 2 tyg spóźniające się miesiączki i wyszły dwie grube krechy, ale minutę lub dwie po czasie przeznaczonym od producenta. Później zrobiłam jeszcze jeden strumieniowy i wyszedł negatywny. Z tego co zauważyłam ze strumieniowe wszystkie negatywne a płytkowe pozytywne a wcześniej cień cienia. Lekarz dopiero w środę. Dodam jeszcze, że mam dużo wodnistego, mlecznego śluzu i pobolewanie w podbrzuszu.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Warszawie Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Krakowie Ciąża w Katowicach Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Gliwicach Ciąża w Częstochowie Ciąża w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4