2024-01-02

Czy powinnam zgłosić się na sor, czy mogę zaczekać do rana?

Jest 3 w nocy. Od 6-7 godzin czuję mocny ucisk w klatce piersiowej, na mostku ból szyi gardła mam powiększone węzły chłonne, na szyi pod palcami czuję jakby takie chrupanie. Szyja boli mnie od tygodnia w różnych pozycjach. Mam krzywy kręgosłup lordozę i skoliozę wykonałam RTG odcinka lędźwiowego, ale nie odebrałam jeszcze wyników, przyczyną jest ból lędźwi, biodra rażący do nogi (prawej) przy siedzeniu czasami drętwieje mi lewa. Nie wiem, czy ma to związek. Ból jest silny przy oddychaniu, poruszaniu czasem na chwilę się wzmacnia. Mam za sobą ablację serca wykonaną 5 lat temu. Mam 22 lata. 

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4