Czy nadwrażliwość na dźwięki może minąć samoistnie?

Odczuwam dziwne szumienie w uszach i jestem przewrażliwiona na dzięki, nawet zwykle szeleszczenie reklamówka. Mam tak po tym jak słuchałam muzyki na słuchawkach, dość głośno. Straszny dyskomfort, czy to minie?

Proszę zgłosić sie do laryngologa.
Zalecana konsultacja laryngologiczna.
Proszę umówić się na konsultację laryngologiczną.
Proszę nie słuchać przez tydzień głośnej muzyki i poobserwować objawy. Jeśli nie miną udać się do laryngologa. A jeśli miną, to zna Pani przyczynę tych objawów.
Zalecam konsultację laryngologiczną.
Wskazana konsultacja audiologiczna.
Wskazana konsultacja audiologiczna.
proszę zgłosić się do laryngologa.
konieczna jest konsultacja otolaryngologiczna

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi