2023-10-21

Czy mogę być w ciąży?

Ostatnią miesiączkę miałam 13 września, zazwyczaj opóźnia mi się 2/3 dni. Dwa tygodnie temu wróciłam z wakacji, gdzie leżałam dużo na słońcu, leciałam samolotem i różnicą godzin, była tam o 2 do tyłu. Mam niedoczynność tarczycy, więc wiem, że to też może wpływać na mój cykl. Okres powinien mi się pojawić 5 dni temu. Więc jeśli byłabym w ciąży były to jakiś 5 tydzień. Przez dwa dni zrobiłam testy rano, wyszły negatywne. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Krakowie Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Warszawie Ginekolog w Warszawie Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Częstochowie Ciąża w Gliwicach Ginekolog w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4