Czy drętwienie i opuchlizna może być z powodu przemęczenia?

Moja mama ma 55 lat, od paru dni nie może spać, czego wynikiem jest drętwienie prawej ręki. W dodatku pojawiła się silna opuchlizna, z początku na stopach, później na twarzy z prawej strony. Od dłuższego czasu występuje silne zmęczenie, towarzyszy temu ciężki oddech, silne bóle głowy i lekki ból klatki piersiowej. Mama ciężko pracuje, czy może być to wynik przemęczenia, czy jest to coś innego ?

Proszę z Mamą zgłosić się do lekarza, konieczna jest dalsza diagnostyka (m.in. rtg klp).
Zalecana konsultacja lekarska.
Bez konsultacji lekarskiej nie da się odpowiedzieć na to pytanie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi