2023-03-31

Czy dokumentacja dotychczasowego leczenia wystarczy do kontynuacji leczenia u innego specjalisty?

Od kilku lat byłem pod nadzorem specjalisty psychiatry. Przepadły mi 3 wizyty. Specjalistka zakończyła pracę w gminnym ośrodku zdrowia. Czy jak zrobię kopię mojej karty i sposobów leczenia, będą mogły być podstawą do dalszej terapii farmakologicznej? Nowy specjalista zaczyna pracę 5 września przez co będę pół roku bez leków. Czy ta cała dokumentacja będzie podstawą do wystawienia recepty? Poprzednia pani doktor skończyła pracę z dnia na dzień, pozostawiają pacjentów bez zaświadczeń o potwierdzeniu leczenia i przepisywanych leków. Czy wpisy pani doktor o schorzeniach i akcjach w ich zwalczaniu pomogą uzyskać recepty na swoje dolegliwości?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra w Gliwicach Psychiatra w Warszawie Psychiatra w Krakowie Psychiatra w Bielsku-Białej Psychiatra w Łodzi Psychiatra we Wrocławiu Psychiatra w Poznaniu Psychiatra w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6389
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16538
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+150
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4