2024-01-01

Czy chirurg dobrze wykonał zabieg?

2 tygodnie temu miałam ekstrakcję dolnej szóstki. Problem bólowy i infekcji został zażegnany, jednak wydaje mi się, że pozostała spora część korzenia czy zęba. Chciałabym się zapytać, czy chirurg szczękowy powinien to usunąć, czy pozostawić to czasowi. Niestety towarzyszą temu nieprzyjemne doznania dotykowe językiem i ból przy ucisku. Paznokciem mogę wyczuć ostrą kość od strony podniebienia i nie chce się dobrze goić po tej stronie. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Chirurg w Katowicach Chirurg w Bielsku-Białej Chirurg w Dąbrowie Górniczej Chirurg w Warszawie Chirurg w Krakowie Chirurg w Częstochowie Chirurg w Gliwicach Chirurg w Opolu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4