2023-11-06

Co to może być? Od czego to się mogło wziąć?

Mam 24 lata i problem z podbrzuszem. Od ponad pół roku codziennie odczuwałam ból, zlokalizowany w okolicy lewego jajnika. Na tyle wielki, że nie byłam w stanie wstawać z łóżka. Leki przeciwbólowe nie działały. Byłam w szpitalu i u dwóch ginekologów, w końcu po prostu dostałam tabletki antykoncepcyjne. Ból po nich jest lżejszy, ale nie znika. Zdarzają się dni, gdy czuję się okropnie. Do tego biorąc leki regularnie, zdarzyło mi się krwawić kilka razy w miesiącu. Nie mam torbieli, na USG wszystko było w porządku, tak samo wyniki krwi i moczu. Ostatnie badania robiłam w maju, od tego czasu trwam po prostu na tabletkach antykoncepcyjnych, ponieważ to jedyne co pomaga, aczkolwiek wciąż nie do końca. Chcę jeszcze zaznaczyć, że ból nie zależy od fazy okresu. Jest cały czas.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Częstochowie Ginekolog w Gliwicach Ginekolog w Łodzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4