2022-09-05

Co oznacza krwawienie na przemian z brązową wydzieliną?

Witam mam problem. Miałam okres 19 sierpnia, skończył mi się 23. 1 września miałam owulację był stosunek i po tym czasie pojawiło się krwawienie na przemian z brązowa wydzieliną. O czym to świadczy?

Wskazana wizyta stacjonarna u ginekologa.
Istnieje szereg możliwych przyczyn skutkujących wystąpieniem plamienia z dróg rodnych. Podstawą ich diagnostyki i leczenia niezmiennie pozostaje jednak badanie ginekologiczne uzupełnione o badanie ultrasonograficzne i dalsze badania laboratoryjne, jeśli istnieje ku temu konieczność.
Należałoby przeprowadzić dalszą diagnostykę, w tym badanie osobiste przez ginekologa, zapraszam na konsultacje - lekarz specjalista medycyny rodzinnej Jakub Woźniak
Zalecana stacjonarna wizyta ginekologiczna. z badaniem wewnętrznym i USG.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Częstochowie Ginekolog w Gliwicach Ginekolog w Łodzi Ginekolog w Rzeszowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5979
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15664
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+140
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4