2023-11-14

Co mogę zrobić? Co to może być?

(Kobieta 24 lata). Od około 4 miesięcy mam bóle głowy, najczęściej prawa półkula, tak mniej więcej na środku, pojawiają się w innych miejscach, ale rzadziej. Na początku bóle były silne, teraz są mniejsze. Występują mniej więcej przed cały dzień co jakiś czas i trwają do 1 min (są dni, w których bóli nie ma). Dodatkowo od kilku dni pojawiło się u mnie mrowienie właśnie w prawej półkuli w różnych miejscach, uczucie jakby delikatnego prądu. Miałam rezonans robiony, ale bez kontrastu, bo się go panicznie boję i wyszło wszystko ok. Nie miałam żadnego urazu głowy.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Neurolog w Bielsku-Białej Neurolog w Dąbrowie Górniczej Neurolog w Katowicach Neurolog w Warszawie Neurolog w Gliwicach Neurolog w Krakowie Neurolog w Częstochowie Neurolog we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4