2023-10-25

Co mi się dzieje, czy powinnam się niepokoić?

Wzięłam tabelkę dzień po 4 godziny po stosunku. Na co dzień stosuje antykoncepcję hormonalną. Niestety byłam osłabiona i bałam się, że nie zadziała. Dzień później bardzo źle się czułam — ból brzucha, nudności, zawroty głowy I rozdrażnienie. Dziś po 5 dniach mam przerwę na placebo w tabletkach. Dostałam okres. Jednak rano miałam 2 duże biało czerwone fragmenty ok 3 cm każdy błony. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zawroty głowy w Gliwicach Ginekolog w Warszawie Zawroty głowy w Warszawie Zawroty głowy w Bielsku-Białej Zawroty głowy w Krakowie Zawroty głowy w Katowicach Zawroty głowy we Wrocławiu Zawroty głowy w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4