2024-01-14

Chciałam zapytać, co można zrobić, żeby podczas mowy nie poruszał mi się koniuszek nosa?

Gdy mówię rusza mi się góra — dół co bardzo przeszkadza, oraz w ogóle mój nos jest dosyć ruchliwy. Czy dałoby się z tym coś zdobić, żebym jak mówiła, on mi się nie ruszał? 

Korekcę nosa może przeprowadzic lekarz medycyny estetycznej, w tym celu zalecana jest wizyta stacjonarna u tego specjalisty i omówienie możliwości przeprowadzenia zabiegu.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Laryngolog we Wrocławiu Laryngolog w Gliwicach Laryngolog w Krakowie Laryngolog w Bielsku-Białej Laryngolog w Dąbrowie Górniczej Laryngolog w Katowicach Laryngolog w Warszawie Laryngolog w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4