Bolesny guzek na kości ogonowej

Od ok dwóch lat na kości ogonowej mam miękką gulę. Kiedyś była mała, nie przeszkadzała mi. Stopniowo się powiększała i teraz ma ok 2cm i nadal rośnie. Gula ta boli. Oprócz tego boli mnie cały kręgosłup i nogi, zwłaszcza kolana. Miałam robione USG i okazało się, że jest na nerwach między stawami i mam skierowanie na rezonans magnetyczny, ale muszę czekać dwa miesiące. Ból jest dokuczliwy i nie wiem co to może być. Proszę o porady. Dodam, że jestem kobietą i mam 26 lat.

Konieczne wykonanie badań rtg i usg tej okolicy
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi