Ból żeber pomimo braku jakiegokolwiek urazu.

Od jakiegoś czasu odczuwam bóle żeber z przodu z lewej i prawej strony. Ból odczuwam zarówno przy dotyku i gdy ich nie dotykam. Nie jest to ból ciągły, raz boli mniej, raz bardziej, a czasami nie boli w ogóle. Na pewno nie jest to ból po urazie, bo takiego nie doznałam. Dodam, że mam 58 lat i pracuję jako szwaczka.

Przewlekłe dolegliwości bólowe są wskazaniem do konsultacji lekarskiej. Proszę umówić wizytę.
Wskazana jest wizyta stacjonarna u lekarza-konieczne badanie fizykalne i zlecenie niezbędnych badań uzupełniających (laboratoryjnych i obrazowych).
Zalecana stacjonarna konsultacja lekarska z pełnym badaniem fizykalnym.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3446
Pytań zadanych
przez pacjentów
8299
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi