Blada kreska. Czy oznacza ciążę ?

Witam. Jutro spodziewam się miesiączki. Dziś zrobiłam test ciążowy ( po wypiciu kawy,szklanki wody) widać blada kreskę,ale w miarę widoczna.
Czy mogę być w ciąży ?

Wynik wątpliwy, czy nie dający jednoznacznej odpowiedzi należy powtórzyć bądź zweryfikować w badaniu stężenia gonadotropiny kosmówkowej w surowicy krwi. W przypadku uzyskania wyniku pozytywnego, lub ponownie wyniku wątpliwego należy skonsultować się z ginekologiem celem potwierdzenia ciąży lub wykluczenia innych nieprawidłowości.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Katowicach Ciąża w Krakowie Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Warszawie Ciąża w Gliwicach Ginekolog w Warszawie Ciąża w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Przeczytaj
Spis treści
Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy? Czy czułość testu ciążowego wpływa na jego wiarygodność? Czy wynik może być błędny? Kiedy ponownie wykonać test ciążowy? Test ciążowy z krwi - potwierdzi lub wykluczy ciążę
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi