Zaburzenia erekcji

Zdrowie A-Z

Baza wiedzy na temat zaburzeń erekcji.

Pytania i odpowiedzi lekarzy w temacie „zaburzenia erekcji”.

Najnowsze pytania pacjentów
Leki przeciwdepresyjne i przeciwlękowe, a zaburzenia erekcji
Mam 18 lat, od jakiegoś czasu biorę leki przeciwdepresyjne i przeciwlękowe. Zauważyłem, że pojawiły się u mnie problemy seksualne. Posiadam trudności z utrzymaniem podniecenia i erekcji oraz duże problemy z osiągnięciem orgazmu. Leki antydepresyjne biorę od przeszło 2 lat. Mam pytanie, jak...
Katarzyna Lorentz-Nejno
lekarz rehabilitacji medycznej, internista, lekarz rodzinny
Umów wizytę
Proszę umówić się na konsultacje do seksuologa.
Dariusz Jasonek
lekarz
Umów wizytę
Dysfunkcje seksualne niestety mogą być jednym z działań niepożądanych terapii niektórymi lekami przeciwdepresyjnymi. Sugeruję kontakt ze swoim lekarzem prowadzącym.
Czy mogę skorzystać z leków wzmacniających erekcję?
Dzień dobry, chciałbym uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Czy mogę skorzystać z jakiś leków wzmacniających erekcję? Dość rzadko mogę współżyć z żoną, a jeśli już mi się uda, to stosunek trwa bardzo krótko. Mam 56 lat, jestem po 2 angioplastykach (trzy stenty bez...
Paweł Skoczylas
lekarz, internista, lekarz rodzinny
Umów wizytę
Nie ma interakcji pomiędzy przyjmowanymi przez Pana lekami a dostępnymi na receptę preparatami poprawiającymi erekcję. Jednak w celu ich bezpiecznego stosowania proszę skonsultować się z kardiologiem.
Marcin Myszura
lekarz
Umów wizytę
Tak oczywiście, należy zacząć od małych dawek, w przypadku pojawienia się niepokojących objawów oczywiście leki odstawić.
Piotr Szuba
lekarz w trakcie specjalizacji, pediatra, lekarz rodzinny
Umów wizytę
Przed stosowaniem takich leków warto skontaktować się z okulista, gdyż u 5% pacjentów powodują problemy natury okulistycznej.
Pokaż więcej pytań więcej
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie