Desmoxan

Nazwa Produktu Leczniczego
Desmoxan
Nazwa powszechnie stosowana
Cytisinum
Postać farmaceutyczna
Kapsułki twarde
Substancja czynna
Cytisinum 1.5 mg
Podmiot odpowiedzialny
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Konsultacja z e-receptą Konsultacja z Receptą Konsultacja z e-receptą

Desmoxan - podstawowe informacje o leku:

Lek Desmoxan to preparat, który zawiera substancję czynną o nazwie cytyzyna. Działanie tej substancji jest podobne do nikotyny, jednak stopniowo wypiera ona nikotynę z organizmu. Dzięki temu, lek ten zmniejsza uzależnienie od nikotyny i umożliwia odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów abstynencji, takich jak głód nikotynowy. Desmoxan jest stosowany w leczeniu uzależnienia od nikotyny, a jego regularne stosowanie pozwala na stopniowe zmniejszenie zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny. Ostatecznym celem stosowania leku Desmoxan jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę.

Wskazania do stosowania:

Produkt leczniczy stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Stosowanie produktu leczniczego pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny.
Końcowym celem stosowania produktu leczniczego jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę.

Pliki do pobrania

Desmoxan  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Desmoxan  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 baza leków e-Recepta