Żółty język, ból w okolicy czoła i brzucha - do jakiego specjalisty się udać?

Od 3 tygodni mam żółty język, mam delikatny ból w okolicy czoła, mam do wyrwania dolne zatrzymane 2 ósemki, w tym jedna z torbielą (nic się jakoś nie dzieje, czasem co parę dni jest delikatny bol). Byłem z tym u stomatologa i stwierdził, że by je zostawił (oczywiście poszedłem do kogoś innego i dostałem termin na 3 tygodnie później) i dostałem antybiotyk clindamycin MIP 600 + probiotyk i do płukania ust dentosept, niestety nic nie pomogło, a wręcz jest gorzej. Od wczoraj mam delikatny ból w okolicy brzucha. Co mam robić, do jakiego specjalisty się udać?
Dzień dobry, z jakiego powodu ten antybiotyk. Do specjalisty medycyny rodzinnej.
Do lekarza rodzinnego.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi