Żółty język, ból w okolicy czoła i brzucha - do jakiego specjalisty się udać?

Od 3 tygodni mam żółty język, mam delikatny ból w okolicy czoła, mam do wyrwania dolne zatrzymane 2 ósemki, w tym jedna z torbielą (nic się jakoś nie dzieje, czasem co parę dni jest delikatny bol). Byłem z tym u stomatologa i stwierdził, że by je zostawił (oczywiście poszedłem do kogoś innego i dostałem termin na 3 tygodnie później) i dostałem antybiotyk clindamycin MIP 600 + probiotyk i do płukania ust dentosept, niestety nic nie pomogło, a wręcz jest gorzej. Od wczoraj mam delikatny ból w okolicy brzucha. Co mam robić, do jakiego specjalisty się udać?
Dzień dobry, z jakiego powodu ten antybiotyk. Do specjalisty medycyny rodzinnej.
Do lekarza rodzinnego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi