Z jakiej porady skorzystać? Stały ból w klatce piersiowej

Dzień dobry, chciałbym skorzystać z teleporady, ale nie wiem którą wykupić. Mam stały ból w klatce, prawdopodobnie żołądek na środku klatki, tak jak kończą się kości. Ból jest stały, ale czasem znika. Dodatkowo pokasłuję od półtorej miesiąca bez gorączki i żadnych innych dolegliwości typu covid. Przyjmuje od lat lek na refluks i nadciśnienie, rok temu rozpoznano mi cukrzycę, mam 55 lat. W lecie robiłem USG brzucha i badania krwi w dość dużym zakresie. Idealnie by było spotkać się z internistą, ale jak to zrobić? Mieszkam okolice Tychów.
proszę o wykupienie konsultacji internistycznej celem konsultacji
Na podstawie podanych przez Pana informacji wynika, iż nie jest konieczna lekarska wizyta stacjonarna z pełnym badaniem fizykalnym. Wystarczy teleporada u lekarza rodzinnego lub internisty.
Proszę zacząć od teleporady.
W pierwszej kolejności należy zgłosić się na teleporadę.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4310
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi