Z jakiej porady skorzystać? Stały ból w klatce piersiowej

Dzień dobry, chciałbym skorzystać z teleporady, ale nie wiem którą wykupić. Mam stały ból w klatce, prawdopodobnie żołądek na środku klatki, tak jak kończą się kości. Ból jest stały, ale czasem znika. Dodatkowo pokasłuję od półtorej miesiąca bez gorączki i żadnych innych dolegliwości typu covid. Przyjmuje od lat lek na refluks i nadciśnienie, rok temu rozpoznano mi cukrzycę, mam 55 lat. W lecie robiłem USG brzucha i badania krwi w dość dużym zakresie. Idealnie by było spotkać się z internistą, ale jak to zrobić? Mieszkam okolice Tychów.
proszę o wykupienie konsultacji internistycznej celem konsultacji
Na podstawie podanych przez Pana informacji wynika, iż nie jest konieczna lekarska wizyta stacjonarna z pełnym badaniem fizykalnym. Wystarczy teleporada u lekarza rodzinnego lub internisty.
Proszę zacząć od teleporady.
W pierwszej kolejności należy zgłosić się na teleporadę.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7005
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi