Wydłużony cykl miesiączkowy i niepokojące objawy

Mój cykl trwa już 59 dni... Nigdy mi się tak nie zdarzyło. Mam nieregularne okresy, ale aż tak to nie. Oprócz bólu żołądka po zjedzeniu i wypiciu czegokolwiek nie mam żadnych objawów. Dodatkowo zauważyłam, że jak się schylę to później tak mi ciężko się oddycha. Próbuje dostać się do lekarza ale ciężko... Badań nie robiłam, bo po prostu się boję.... Ciąża? Hm nie wiem, mam niskie amh jeden lekarz stwierdził ze mogę mieć tez endriometoz, inny że tylko in vitro mnie ratuje... Nie chcę sie rozczarować.

Proszę wykonać test ciążowy.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi