Wydłużony cykl miesiączkowy i niepokojące objawy

Mój cykl trwa już 59 dni... Nigdy mi się tak nie zdarzyło. Mam nieregularne okresy, ale aż tak to nie. Oprócz bólu żołądka po zjedzeniu i wypiciu czegokolwiek nie mam żadnych objawów. Dodatkowo zauważyłam, że jak się schylę to później tak mi ciężko się oddycha. Próbuje dostać się do lekarza ale ciężko... Badań nie robiłam, bo po prostu się boję.... Ciąża? Hm nie wiem, mam niskie amh jeden lekarz stwierdził ze mogę mieć tez endriometoz, inny że tylko in vitro mnie ratuje... Nie chcę sie rozczarować.

Proszę wykonać test ciążowy.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi