Witam. Przez rok stosowałam krążki antykoncepcyjne

Witam. Przez rok stosowałam krążki antykoncepcyjne, ale ze względów braku punktualność stwierdziłam, że zamienię antykoncepcje na plastry, lecz zrobiłam sobie przerwę i od miesiąc nie korzystam z antykoncepcji, moje pytanie brzmi ile musi potrwać teraz taka przerwa abym mogła od nowa zacząć korzystać z antykoncepcji i będzie ona skuteczna?
Kontynuacja antykoncepcji może zostać wprowadzona od pierwszego dnia krwawienia menstruacyjnego w kolejnym cyklu miesiączkowym. Do tego czasu zalecam stosowanie antykoncepcji mechanicznej - np. prezerwatyw. Zalecam konsultację ze specjalistą - ginekologiem.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Zapytaj lekarza
Wpisz treść swojego pytania
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
169
Pytań zadanych
przez pacjentów
80
Odpowiedzi
udzielonych przez lekarzy
18
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi