Upadek podczas wstawania z łóżka

Trzy dni temu doświadczyłam dziwnego incydentu: upadłam podczas wstawania z łóżka na skutek utraty czucia w prawym udzie, próba podniesienia się skończyła się kolejnym upadkiem, ale zaraz odzyskałam czucie i było w porządku. Na drugi dzień czułam dziwne "wibracje" w udzie oraz pośladkach. Wcześniej zauważyłam bąbel na prawej ręce przypominający ukąszenie komara, który był jednak bardziej podłużny, dziś mam po nim ciemny ślad przypominający bliznę po oparzeniu. Dziś w nocy zbudził mnie "zawrót głowy" oraz dwa wstrząsy ciałem. Od rana czuję zmęczenie, odczuwam także tępy ból w prawym łokciu. Czy powinnam skontaktować się z lekarzem, czy możliwe aby coś mi dolegało?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi