Upadek podczas wstawania z łóżka

Trzy dni temu doświadczyłam dziwnego incydentu: upadłam podczas wstawania z łóżka na skutek utraty czucia w prawym udzie, próba podniesienia się skończyła się kolejnym upadkiem, ale zaraz odzyskałam czucie i było w porządku. Na drugi dzień czułam dziwne "wibracje" w udzie oraz pośladkach. Wcześniej zauważyłam bąbel na prawej ręce przypominający ukąszenie komara, który był jednak bardziej podłużny, dziś mam po nim ciemny ślad przypominający bliznę po oparzeniu. Dziś w nocy zbudził mnie "zawrót głowy" oraz dwa wstrząsy ciałem. Od rana czuję zmęczenie, odczuwam także tępy ból w prawym łokciu. Czy powinnam skontaktować się z lekarzem, czy możliwe aby coś mi dolegało?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi