Silny ból podbrzusza w trakcie stosunku seksualnego i podczas oddawania moczu

Pod koniec ostatniego stosunku z chłopakiem bardzo zaczęło mnie boleć podbrzusze, do stopnia, że zaczęłam płakać i kręcić się na każdą stronę. Po godzinie ból ustąpił, natomiast dziś rano podczas oddawania moczu również poczułam ból i mam wrażenie ciągle naciągniętego brzucha, jakby ktoś próbował go rozerwać. Jestem trochę zestresowana, bo nie wiem skąd taka przyczyna.
Dzień Dobry - proszę niezwłocznie skontaktować się z lekarzem prowadzącym w celu dalszej diagnostyki.
Proszę umówić wizytę ginekologiczną, a jeśli dolegliwości są bardzo silne proszę zgłosić się do izby przyjęć oddziału ginekologicznego.
Zalecana konsultacja ginekologiczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi