Silny ból podbrzusza w trakcie stosunku seksualnego i podczas oddawania moczu

Pod koniec ostatniego stosunku z chłopakiem bardzo zaczęło mnie boleć podbrzusze, do stopnia, że zaczęłam płakać i kręcić się na każdą stronę. Po godzinie ból ustąpił, natomiast dziś rano podczas oddawania moczu również poczułam ból i mam wrażenie ciągle naciągniętego brzucha, jakby ktoś próbował go rozerwać. Jestem trochę zestresowana, bo nie wiem skąd taka przyczyna.
Dzień Dobry - proszę niezwłocznie skontaktować się z lekarzem prowadzącym w celu dalszej diagnostyki.
Proszę umówić wizytę ginekologiczną, a jeśli dolegliwości są bardzo silne proszę zgłosić się do izby przyjęć oddziału ginekologicznego.
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5246
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi