Problem z samopoczuciem, negatywnymi myślami, wykonywaniem zwykłych obowiązków

Witam serdecznie. Mam problem z nerwami, samopoczuciem, wykonywaniem zwykłych obowiązków domowych. Myślami często powracam do czasów z dzieciństwa gdzie one nie należą do najweselszych. Ciągle myślę negatywnie, ciągle płakać mi się chce. Mam 3 dzieci, mąż od rana do wieczora pracuje, mieszkamy na wsi. Widzę, że dzieci widzą, że coś się ze mną zaczyna dziać. Zawsze byłam optymistką, a teraz ten brak radości, monotonia mnie wykańcza. Czasem wróci do mnie energia, mam mnóstwo planów, radości w sobie, śpiewamy i tańczymy z dziećmi. A za chwilę odpadam z sił, dopada mnie smutek, odpływam myślami gdzieś daleko i wspominam tylko przykre sytuacje. Walczę z tym, ale nie daje rady. To silniejsze ode mnie. Czy są jakieś witaminy, tabletki żeby nie myśleć negatywnie, żeby czerpać radość z macierzyństwa i życia? Dni uciekają, a ze mnie uciekają siły. Kiedyś wykonywanie zwykłych czynności sprawiało mi tyle radości, a teraz obiad gotuję pół dnia i w dodatku jeszcze co przypale, gdzie na koniec zamawiamy pizzę...
oczywiscie są. Proszę o zamówienie kosnultacji i wszystko wytłumaczę.
Proszę nie zwlekać potrzebuje Pani pomocy psychologicznej. Lekarz rodzinny/psycholog.
Należy zgłosić się do psychiatry.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi