2020-11-10

Problem z samopoczuciem, negatywnymi myślami, wykonywaniem zwykłych obowiązków

Witam serdecznie. Mam problem z nerwami, samopoczuciem, wykonywaniem zwykłych obowiązków domowych. Myślami często powracam do czasów z dzieciństwa gdzie one nie należą do najweselszych. Ciągle myślę negatywnie, ciągle płakać mi się chce. Mam 3 dzieci, mąż od rana do wieczora pracuje, mieszkamy na wsi. Widzę, że dzieci widzą, że coś się ze mną zaczyna dziać. Zawsze byłam optymistką, a teraz ten brak radości, monotonia mnie wykańcza. Czasem wróci do mnie energia, mam mnóstwo planów, radości w sobie, śpiewamy i tańczymy z dziećmi. A za chwilę odpadam z sił, dopada mnie smutek, odpływam myślami gdzieś daleko i wspominam tylko przykre sytuacje. Walczę z tym, ale nie daje rady. To silniejsze ode mnie. Czy są jakieś witaminy, tabletki żeby nie myśleć negatywnie, żeby czerpać radość z macierzyństwa i życia? Dni uciekają, a ze mnie uciekają siły. Kiedyś wykonywanie zwykłych czynności sprawiało mi tyle radości, a teraz obiad gotuję pół dnia i w dodatku jeszcze co przypale, gdzie na koniec zamawiamy pizzę...

oczywiscie są. Proszę o zamówienie kosnultacji i wszystko wytłumaczę.
Proszę nie zwlekać potrzebuje Pani pomocy psychologicznej. Lekarz rodzinny/psycholog.
Należy zgłosić się do psychiatry.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra w Toruniu Psycholog w Bielsku-Białej Psychoterapeuta w Dąbrowie Górniczej Psycholog w Krakowie Psychoterapeuta w Krakowie Psychiatra w Bydgoszczy Psychoterapeuta w Bielsku-Białej Psychiatra w Łodzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6317
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16384
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+148
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4