Operacja zszycia jajnika, a stosunek seksualny.

Jestem po operacji zszycia jajnika. Dokładnie operacja była 25.03. Lekarz powiedział, że przez miesiąc mam zakaz współżycia, jednak współżyłam 19.04 czy coś mogło się stać? Nie czuję żadnego bólu. Czy jest taka możliwość, żeby lekarz zobaczył na badaniach, że jednak współżyłam szybciej?

Zalecenia dotyczące wstrzymania się od współżycia mają na celu jedynie uchronienie Pani przed powikłaniami w postaci urazu lub infekcji i rekomendowane są tylko dla Pani zdrowia. Lekarz nie będzie weryfikował tego czy Pani współżyła, a jedynie czy nie ma Pani żadnych niepokojących objawów po zabiegu.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1796
Pytań zadanych
przez pacjentów
5082
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi