Operacja zszycia jajnika, a stosunek seksualny.

Jestem po operacji zszycia jajnika. Dokładnie operacja była 25.03. Lekarz powiedział, że przez miesiąc mam zakaz współżycia, jednak współżyłam 19.04 czy coś mogło się stać? Nie czuję żadnego bólu. Czy jest taka możliwość, żeby lekarz zobaczył na badaniach, że jednak współżyłam szybciej?

Zalecenia dotyczące wstrzymania się od współżycia mają na celu jedynie uchronienie Pani przed powikłaniami w postaci urazu lub infekcji i rekomendowane są tylko dla Pani zdrowia. Lekarz nie będzie weryfikował tego czy Pani współżyła, a jedynie czy nie ma Pani żadnych niepokojących objawów po zabiegu.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi