Niewielka kulka pojawiająca się wraz z krwawieniem w trakcie stosowania antykoncepcji

Mój problem polega na tym, że w trakcie przerwy pomiędzy tabletkami Sylvie 30, wraz z krwią, pojawiła się, także kulka wielkości mniej więcej 6cm x 3cm, nie wiem jak dokładnie to opisać, było to posklejane z krwią, ciemnobrązowe. Czytałam na forum, że może to być samoistnie poronienie, jednakże u mnie ciąża jest wykluczona. Biorę tabletki regularnie, a ostatnio również nie miałam kontaktów seksualnych. Czy jest to powód do niepokoju?
Dzień dobry,
Wielkość 3x6 cm to dosyć dużo. Sugeruję konsultację ginekologiczną z badaniem i wykonaniem usg celem dokładniejszego omówienia Pani problemu.
Dzień dobry,
Wielkość 3x6 cm to dosyć dużo. Sugeruję konsultację ginekologiczną z badaniem i wykonaniem usg celem dokładniejszego omówienia Pani problemu.
Należy zgłosić się do ginekologa osobiście.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi