Niewielka kulka pojawiająca się wraz z krwawieniem w trakcie stosowania antykoncepcji

Mój problem polega na tym, że w trakcie przerwy pomiędzy tabletkami Sylvie 30, wraz z krwią, pojawiła się, także kulka wielkości mniej więcej 6cm x 3cm, nie wiem jak dokładnie to opisać, było to posklejane z krwią, ciemnobrązowe. Czytałam na forum, że może to być samoistnie poronienie, jednakże u mnie ciąża jest wykluczona. Biorę tabletki regularnie, a ostatnio również nie miałam kontaktów seksualnych. Czy jest to powód do niepokoju?
Dzień dobry,
Wielkość 3x6 cm to dosyć dużo. Sugeruję konsultację ginekologiczną z badaniem i wykonaniem usg celem dokładniejszego omówienia Pani problemu.
Dzień dobry,
Wielkość 3x6 cm to dosyć dużo. Sugeruję konsultację ginekologiczną z badaniem i wykonaniem usg celem dokładniejszego omówienia Pani problemu.
Należy zgłosić się do ginekologa osobiście.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1247
Pytań zadanych
przez pacjentów
4272
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi