Nieprzyjemny zapach moczu oraz penisa

Od jakiegoś czasu mam bardzo nieprzyjemny zapach moczu oraz penisa. Pojawia się on już kilka minut po kąpieli. Na dodatek od jakiegoś czasu mam bardzo silny ból prawej nerki. Robiłem badania krwi i moczu, lecz nie wykazało żadnych bakterii. Jakie w takim razie mam zrobić badania?
Rozumiem, że wykonał Pan badanie ogólne moczu. Proszę wykonać badanie moczu na posiew bakteriologiczny i mykologiczny z antybiogramem. Jeśli problem dotyczy również skóry penisa należy wykonać wymaz z tego miejsca.
Proszę się pilnie skontaktować z lekarzem trzeba ustalić czy ma Pan infekcję nerki, jeżeli tak trzeba natychmiast włączyć leczenie i ustalić dalszą diagnostykę.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi