Nieprzyjemny zapach moczu oraz penisa

Od jakiegoś czasu mam bardzo nieprzyjemny zapach moczu oraz penisa. Pojawia się on już kilka minut po kąpieli. Na dodatek od jakiegoś czasu mam bardzo silny ból prawej nerki. Robiłem badania krwi i moczu, lecz nie wykazało żadnych bakterii. Jakie w takim razie mam zrobić badania?
Rozumiem, że wykonał Pan badanie ogólne moczu. Proszę wykonać badanie moczu na posiew bakteriologiczny i mykologiczny z antybiogramem. Jeśli problem dotyczy również skóry penisa należy wykonać wymaz z tego miejsca.
Proszę się pilnie skontaktować z lekarzem trzeba ustalić czy ma Pan infekcję nerki, jeżeli tak trzeba natychmiast włączyć leczenie i ustalić dalszą diagnostykę.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi